املاك دلتا
تازه‌ترین
کد خبر: 619439 | تاریخ مخابره: ۱۳۹۸/۷/۲۷ - 10:50
برنامه هفته سوم و چهارم لیگ‌ کشتی‌ فرنگی و هفته دوم لیگ کشتی‌ آزاد

برنامه هفته سوم و چهارم لیگ‌ کشتی‌ فرنگی و هفته دوم لیگ کشتی‌ آزاد

بانک ورزش - اسامی ناظران و داوران هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد.

 

به گزارش بانک ورزش وبه نقل از سایت سازمان لیگ کشتی، هفته سوم دور رفت و هفته اول دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی و هفته دوم لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری در شهرهای قم، نوشهر، ساری و خرم آباد برگزار می شود.

 

برنامه مسابقات و اسامی ناظران و داوران این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

هفته دوم دور رفت:

گروه ب:
رعدپدافند ساری- دانشگاه آزاد اسلامی (30 مهرماه، ساعت 17 – سالن سیدرسول حسینی ساری)

سرپرست مسابقات: علی اکبر طهماسبی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: غلام نوری زاده(مازندران)
سرپرست فنی: سیدمحمد افتخاریان، داور درجه یک بین المللی از البرز
داوران بین المللی: امیرحسین رهنما(سمنان)، محسن جلیلیان(اروند)، جلال طوقی(اردبیل)، خلیل احمدی(تهران)

هیأت کشتی خرم آباد- تا ثبت جهانی توس (30 مهرماه، ساعت 17 – سالن شهید چاغروند استادیوم تختی خرم آباد)

 

سرپرست مسابقات: عین الله محمدی(تهران)
ناظر سازمان لیگ: فرید بهرامی(لرستان)
سرپرست فنی: مزدک گیتی، داور درجه یک بین المللی از همدان
داوران بین المللی: سعید عباسی(قم)، مهدی بشیرزاده(خوزستان)، محمود مدبر(کرمانشاه) و داود فرجی(مرکزی)

 

کشتی فرنگی:

هفته سوم دور رفت:

گروه الف:
هیأت کشتی خراسان جنوبی – بازار بزرگ ایران (یک آبان ماه، ساعت 9 – خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت 11 – خانه کشتی قم)

سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S1 از یزد


داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

گروه ب:
دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان– سیناصنعت ایذه (یک آبان ماه، ساعت 9 – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعد پدافند نوشهر- آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت 11 – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

 

سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S1 از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی(تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

 

هفته اول دور برگشت:

گروه الف:
بازار بزرگ ایران – هیات کشتی سیرجان (یک آبان ماه، ساعت 16 – خانه کشتی قم)
شهدای مدافع حرم قم - هیأت کشتی خراسان جنوبی (یک آبان ماه، ساعت 18 – خانه کشتی قم)

سرپرست مسابقات: محمد عادل پور(زنجان)
ناظر سازمان لیگ: محسن وزیری(قم)
سرپرست فنی: محمد مصلایی پور، داور S1 از یزد
داوران بین المللی: بهروز زاده هندیجانی(خوزستان)، ابراهیم کریمی(آذربایجان غربی)، محمدرضا ستوده(لرستان)، غلامرضا محمدنژاد(مازندران)، افشین صمدی زاده(آذربایجان غربی)

 

گروه ب:
سیناصنعت ایذه - آریوبرزن بهبهان(یک آبان ماه، ساعت 16 – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)
رعدپدافند نوشهر - دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان (یک آبان ماه، ساعت 18 – سالن پهلوان حسن رنگرز نوشهر)

 

سرپرست مسابقات: سیدمحمد عابد هاشمی نسب(تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدتقی حاج میری(گیلان)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی، داور S1 از تهران
داوران بین المللی: مهدی آقاولی(تهران)، بهروز رضاپور(هرمزگان)، رضا تقی لو(زنجان)، سیدفرشید میرهاشمی(آذربایجان شرقی)، نادر مرادی راد(تهران)

 

كانال بانك ورزش

ارسال دیدگاه شما

بانك ورزش خشکشویی آنلاین بخار segal بچه هاي آسمان ظریف بار